Prawo nieruchomościowe Warszawa

Radca prawny z prawa nieruchomości w Warszawie

Kancelaria Radcy Prawnego Artura Leszczyńskiego świadczy kompleksowe usługi z zakresu spraw nieruchomościowych. Zajmujemy się doradzaniem w kwestiach związanych z nieruchomościami, budynkami oraz lokalami. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwalają podejść do każdej sprawy w sposób indywidualny, oraz kompleksowy.

Prawnik z zakresu prawa nieruchomości w Warszawie – zakres usług

Prowadzimy sprawy zarówno sprawy sądowe dotyczące nieruchomości takie jak:

  • zniesienie współwłasności,
  • podział nieruchomości,
  • sprawy o usunięcie niezgodności pomiędzy stanem prawnym nieruchomości ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem prawnym,
  • sprawy uzyskania zabezpieczeń na nieruchomościach.

Zajmujemy się również przygotowywaniem analizy prawnej nieruchomości, przygotowywaniem i opiniowaniem umów zakupu nieruchomości, bierzemy udział w negocjacjach handlowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości.

Fachowe doradztwo w zakresie nieruchomości w Warszawie

Nasza kancelaria oferuje także usługi związane z:

  • sprawdzaniem stanu nieruchomości z rynku wtórnego,
  • analizowaniem zapisów dotyczących kar umownych,
  • podziałem nieruchomości,
  • sporządzaniem umów najmu oraz kupna-sprzedaży,
  • regulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

Jak przebiega współpraca z kancelarią radcy prawnego Artura Leszczyńskiego w Warszawie?

Oferta naszej kancelarii jest skierowana do osób potrzebujących profesjonalnego doradztwa oraz wsparcia w rozwiązywaniu problemów prawnych dotyczących nieruchomości. Mogą zgłosić się do nas klienci, którzy potrzebują analizy prawnej nieruchomości oraz wsparcia w przygotowaniu umów zakupu i sprzedaży. Zajmujemy się także przeprowadzaniem negocjacji handlowych między sprzedającymi a kupującymi.

Kiedy warto skorzystać z pomocy prawnej w zakresie nieruchomości?

Fachowe doradztwo radcy prawnego specjalizującego się w sprawach związanych z nieruchomościami jest wskazane w przypadku występowania różnych problemów dotyczących nieruchomości takich jak: naruszenie prawa własności, naruszenie posiadania nieruchomości, zniesienie współwłasności nieruchomości oraz problematyki związanej we wskazanymi powyżej zagadnieniami. Świadczymy także usługi związane z doradztwem w procesie nabywania oraz zbywania nieruchomości, budynku lub lokalu.

Zajmujemy się również profesjonalną i kompleksową obsługą spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Przygotowujemy, analizujemy, negocjujemy oraz opiniujemy różnego rodzaju umowy związane z nieruchomościami, w tym także deweloperskie. Świadczymy również usługi doradcze w ustanawianiu oraz znoszeniu obciążeń, w tym ograniczonych praw rzeczowych, takich jak hipoteka czy służebność.

Radca Prawny Artur Leszczyński ds nieruchomości w Warszawie

Współpraca rozpoczyna się od kontaktu z kancelarią. Nasz zespół przeanalizuje Twoją sytuację i dobierze najlepsze rozwiązanie. Otrzymasz informację dotyczącą dokumentów, które będziesz musiał nam dostarczyć, aby prawnicy mogli dokładnie zapoznać się ze sprawą. Przez cały czas będziesz mógł skorzystać ze wsparcia. Zapewniamy fachowe podejście do każdego klienta, a także dyskrecję oraz skuteczne działanie.

Oprócz kwestii związanych z nieruchomościami nasza kancelaria specjalizuje się także w prawie rodzinnym, cywilnym, pracy oraz gospodarczym. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Skontaktuj się z nami!

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Leszczyński Radca Prawny

ul. Kopalniana 14G lok. 21
01-321 Warszawa

Telefon

tel: 022-123-45-99
fax: 022-123-45-96